Токар нагородив олімпіадницю, яка мала успіх у Великобританії

Сьогодні, 15 вересня, почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджена випускниця Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, а нині студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Пилипко. Високої відзнаки дівчина удостоєна за високу результативність участі у ХХVІІІ Міжнародній учнівській олімпіаді з біології (Великобританія) та підняття престижу незалежної держави України на світовій арені.

Нагадаємо, у період із 23 по 30.07.2017 року в м. Ковентрі (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) відбулась XXVIII Міжнародна учнівська олімпіада з біології, до участі в якій делегувалась команда із 4 переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. До складу збірної України вперше ввійшла представниця Сумської області Катерина Пилипко.

Поїздка охтирчанки Катерини Пилипко до Великобританії стала можливою завдяки особистій підтримці депутата Сумської обласної ради від партії Відродження Анатолія Троня. 20 тисяч гривень, необхідних на підготовку та участь в олімпіаді, виділили з бюджету у відповідь на його звернення як народного обранця.

Поділитися в соціальних мережах