У Конотопі перейменували вулицю на честь директора заводу

Учора, 25 жовтня під час 29 сесії Конотопської міськради було прийнято рішення про перейменування вулиці Червонозаводської на вулицю Віктора Деняка, колишнього гендиректора НВО «Червоний металіст», заслуженого машинобудівника України та почесного громадянина м. Конотоп. Про це повідомляє видання “Перекресток”.

Лист з відповідною пропозицією надали у травні цього року до виконкому міськради представники громадських організацій міста. Обумовлені процедурою громадські слухання з даного питання тривали з 10 травня до 12 липня 2018 р.

Віктор Деняк (26.04.1933р – 29.08.2016) народився в м. Дебальцеве Донецької області. Закінчив у 1966 р. Харківський інститут гірничого машинобудування, автоматики і обчислювальної техніки. Очолював НВО завод «Червоний металіст» з 1977 р. аж до виходу на заслужений відпочинок у червні 2002 р.

За 20 років його керівництва більш як одинадцятитисячний колектив заводу досягнув найвищих результатів трудової діяльності, виробляючи більше 300 найменувань продукції, що користувалася попитом далеко за межами країни.

Забезпечивши роботою третину населення міста, земляк не забував дбати і про культурний та матеріальний його розвиток, неодноразово обирався депутатом міськради, був активним членом ветеранських організацій та крайовим козацьким отаманом Сумської області. Серед його здобутків – розбудова трьох нових цехів заводу (пластмас, ковальсько-термічний, кольорово-ливарний) та семиповерхового інженерного корпусу, зведення багатоповерхівок по вулицях Генерала Тхора і Лісового, збудована гімназія, два дитячих садочки і триповерховий санаторій-профілакторій у с. Таранське.

За свою діяльність отримав чимало нагород за трудові досягнення, в тому числі за вагомий внесок у створення високоефективних засобів автоматизації і техніки безпеки, за розробку та освоєння випуску нових видів продукції і технологій та за впровадження передових методів праці та прогресивних технологій.

Поділитися в соціальних мережах