У Конотопі знімають фільм про АТОвців

У місті Конотоп ведуться зйомки документального фільму про учасників АТО, родом із Конотопа. Про це розповів ініціатор проекту Артем Мельниченко, пише topkonotop.com.

За його словами, ідея зняти фільм про АТОвців з’явилася під час роботи над музейною експозицією про учасників антитерористичної операції, родом із Конотопа. Фільм включатиме у себе близько десяти історій про героїв, які пройшли бойові дії на сході України. Герої стрічки розкажуть про себе, своє життя, про те, що їм довелося побачити та пережити. До кінокартини увійдуть унікальні кадри, привезені із зони АТО. Фільм також включатиме у себе історії сімей воїнів, які загинули. Зокрема, йдеться про родини Бірюкових та Сусло, які втратили своїх рідних. У фільмі буде висвітлена й історія загиблого «азовця» Анатолія Шульги.

Артем Мельниченко каже, що орієнтовно зйомки триватимуть ще близько двох місяців. За попередньою оцінкою, фільм триватиме близько півтори години. Роботу над стрічкою автор веде самостійно: виступає режисером, займається зйомкою та монтажем. Назви у стрічки поки немає.

Варто зазначити, що Артем Мельниченко з 2014 року сам був учасником бойових дій та нещодавно звільнився зі служби.

Поділитися в соціальних мережах