У Кролевці гуляють “собачі весілля”

Початок березня традиційна пора для “собачих весіль”. Зграї, подекуди до десятка хвостатих, мігрують містом Кролевець, наводячи жах на людей. Іноді така зграя може поводитися агресивно і зустрівшись з таким “кортежем” не завжди вдається швидко зорієнтуватися, щоб не бути покусаним.

Проблемою бродячих собак міста має опікуватися МКП “Ремдільниця”, використовуючи гуманні методи – відлов та стерилізацію. А поки свої функції вона виконує не досить фективно, найкращий вихід, радять кінологи, – це обійти тварин і за будь-яких обставин залишатися спокійним та впевненим, не показувати тварині слабкості. “Ні в якому разі не можна тікати – спрацює інстинкт хижака. Краще залізти на дерево чи паркан. Сьогодні також існують спеціальні ультразвукові пристрої для відлякування собак”, – говорять кінологи.

Джерело: 05453.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах