У Сумах – до 200 аварійних тролейбусних опор

Один із сумських активістів на нараді в мерії 8 жовтня розповів, що на цей рік у Сумах було виділено 2 млн грн на заміну аварійних тролейбусних опор, які буквально вже падають. Всього їх до 200, однак, за його словами, до цих пір в обласному центрі не видно жодної заміненої опори. Є якась проблема з освоєнням коштів?

На це питання начальник міськуправління капітального будівництва Віталій Шилов пояснив, що кошти, які на опори виділили депутати, УКБ направив на будівництво тролеї на Набережній р. Стрілки, щоб можна було ремонтувати міст на вул. Горького і пустити громадський транспорт в обхід. Інших грошей на опори не було, – заявив він.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог підтвердив, що проблема існує: «По місту треба міняти близько 180 опор, терміново – близько 20-30. Але частково аварійні опори дійсно вже замінили при будівництві тролеї».

Мер Сум Олександр Лисенко доручив КП підготувати на цей рахунок інформацію з конкретними цифрами, закласти необхідне фінансування і починати-таки міняти опори.

Поділитися в соціальних мережах