У Сумах допитали керівника БФ “Соцінвест”

Сьогодні у Зарічному суді м. Суми відбулось засідання у справі керівника благодійного фонду «Соцінвест» Володимира Лазарєва.  Сторони процесу допитували обвинуваченого.

Володимир  Лазарєв, обвинувачений зазначив: «Мені інкримінують те, що я здійснив відчудження транспортних засобів, передавши їх третім особам. Але ніякого відчудження у понятті законодавства України я не здійснював».

«Ваш допит ще не завершився, оскільки ви сказали, що ви щось можете сказати, але наразі не можете повідомити з приводу переліку автомобілів, які вам інкримінуються в провину. Будь ласка, згадуйте. Якщо декількох місяців розгляду справи не вистачило», – наголосив Олексій Сибільов, суддя Зарічного районного суду м. Суми.

Допит продовжиться 13 листопада, засідання збереться о 9:20.

Нагадаємо, прокуратура обвинувачує чоловіка у зловживанні службовим становищем: продажу автівок, які безкоштовно отримував благодійний фонд. Йдеться про близько сотню машин, які Володимир Лазарєв не реєстрував у центрі МВС. Збитки завдані діями керівника фонду «Соцінвест» за несплату мита – понад 1 млн грн. У суді справа перебуває з грудня минулого року, про підозру повідомили у жовтні, рік тому. Якщо вину Володимира Лазарєва доведуть, йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах