У Сумах директорка фірми наживилась на капремонті житлового будинку

Сумською місцевою прокуратурою директора ТОВ повідомлено про підозру в привласненні грошових коштів шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 2 ст. 366 та ч. 4 ст. 191 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку 2016 року між Департаментом інфраструктури Сумської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір на капітальний ремонт житлового будинку по провулку Баумана в м. Суми. Вартість всіх робіт за вказаним договором склала понад 1 млн грн.

Директор ТОВ з метою привласнення коштів внесла до офіційних документів – акту приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості в частині завищення об’єму фактично виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку та надала для звітності декілька підроблених накладних щодо придбання будівельних матеріалів, які насправді придбані не були, внаслідок чого державним інтересам заподіяна шкода в розмірі близько 388 тис. грн.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Володимир Махортов, за клопотанням прокуратури підозрюваній обрано запобіжний захід – особисте зобов’язання. Досудове розслідування триває.

Довідково: керівниці ТОВ загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років

Поділитися в соціальних мережах