У Сумах екіпаж патрульних ганявся за п’яним водієм-втікачем

Вночі на вулиці Іллінській інспектори зупинили автомобіль Hyundai Accent, водій якого порушив ПДР. Спілкуючись із керманичем, поліцейські помітили, що він має ознаки алкогольного сп’яніння. Коли охоронці порядку запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, то до розмови приєдналися й пасажири автівки.

Вони, на відміну від водія, вийшли з транспортного засобу та почали говорити з патрульними на підвищених тонах, у цей час 29-річний керманич за лічені секунди завів автомобіль та почав на ньому втікати.

Поліцейські кинулися переслідувати втікача, який не реагував на вимоги інспекторів зупинитися. У подальшому він все ж зупинився на вулиці Садовій, однак не для того, щоб відповісти за свої порушення, а щоб втікати й далі. Керманич вибіг із транспортного засобу, однак цього разу був затриманий патрульними.

Громадянин не мав водійського посвідчення, тож спочатку й повідомив інспекторам хибні дані щодо себе, це було з’ясовано й за базами даних поліції. Згодом він усе ж зізнався й повідомив свої справжні дані.

У присутності 2 свідків чоловік відмовився пройти освідування на стан сп’яніння. Інспектори склали на нього адмінматеріали за статтею 126 (керування без відповідних документів), 130 (керування в стані сп’яніння) та 122–2 (невиконання вимоги про зупинку) КУпАП.

Поділитися в соціальних мережах