У Сумах планують ремонт приміщень спортклубу “Сумчанка”

Команда муніципального спортивного клубу з хокею на траві «Сумчанка», заснована в 2007 році, відома не тільки в межах області та країни, а й далеко за її межами.

За час існування муніципального клубу команда майстрів четвертий раз поспіль завойовує титул Чемпіонів України з хокею на траві у вищій лізі, стає неодноразовим призером єврокубкових турнірів. Гравці клубу в складі національної збірної України з індорхокею завойовують в 2010 році титул Європейських чемпіонок, а в 2011 році стають бронзовими призерами Чемпіонату Світу з індорхокею!

Вперше в історії України та нашого міста в 2010 році в Сумах пройшов розіграш ХХI Кубка Європейських чемпіонів з індорхокею. Вісім кращих клубних команд Європи з Англії, Білорусі, Іспанії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Шотландії та України взяли участь у цьому незабутньому турнірі.

Незважаючи на позитивні спортивні результати, у клубу все ж є свої проблеми. Керівник клубу Ірина Харченко не раз говорила про недостатнє фінансування. Раніше говорилося про брак грошей для того, щоб оплачувати роботу тренерів, спортсменів, не кажучи вже про реконструкцію приміщень.

Щодо останнього питання, то про нього заговорили ще більш 5 років тому, втім, справа зрушила з місця лише зараз.

Днями в системі державних закупівель “Прозорро» оголосили тендер на реконструкцію приміщень КП «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві« Сумчанка », які знаходяться в дитячому парку« Казка ».

Проектне завдання передбачає зовнішнє облагороджування з реконструкцією даху, балконів, системи водостоку і входу. Усередині планують зайнятися ремонтом стін, стель і підлоги. Також мають намір зробити вентиляцію, електроосвітлення та провести інші роботи.

Орієнтовна вартість робіт становить 3614499,60 грн. Аукціон відбудеться вже 13 грудня поточного року. У разі якщо буде підписаний договір, підрядник зобов’язується виконати обумовлений обсяг робіт до кінця 2018 року.

Джерело: https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах