У Сумах працівник ОДА влаштував бійку в лікарні

В одній із сумських поліклінік чоловік, який прийшов на перекомісію з інвалідності, побив лікарку. Жінка роводила прийом у кабінеті на першому поверсі. Коли до приміщення зайшов пацієнт, вона саме розмовляла по телефону з приводу іншого хворого, тому попросила почекати, але йому це не сподобалося.

“Він почав на мене кричати нецензурною лайкою. А тоді дістає посвідчення і каже – “Ти дивися, де я працюю! В облдержадаміністрації!”. І далі б’є цим посвідченням по обличчю. Тоді об шафу головою, об стіл. Я виривалася. Але не змогла, бо він був високим і сильним. У мене шок, пішла кров із носа, я впала”, – розповіла постраждала.

За її словами, інцидент трапився в лічені хвилини. На допомогу збіглися медики з кабінетів поруч.

02117-mts_snapshot_00-05_2017-11-30_18-28-01

“Вона була вся в крові. І краплі крові також були на підлозі”, – каже лікар Ярослава Хижня.

Як повідомила завідуюча неврологічним відділенням Сумської міської лікарні №5 Наталія Пірятинська, у хворої черепно-мозкова травма, для підтвердження даного діагнозу вона була направлена на огляд до нейрохірурга, який підтвердив діагноз. Нині постраждала лікарка перебуває на лікарняному.

Кривдник жінки Олександр коваль вже чотири роки працює завідуючим господарською частиною Сумської облдержадміністрації. Того дня, розповідає, проходив перекомісію як інвалід. Каже, проходив огляд у кількох лікарів, і всі йому грубили. Все терпів, а на постраждалій уже не втримався:

“Мені потрібно було пройти перекомісію. Від цієї лікарки треба лише один бланк, а вона мене виставила і почала кричати. Мовляв, у неї обідня перерва. А я не можу чекати, бо відпросився із роботи. А вона мені каже – “Почекайте”. І ще кричала, матом крила мене. У нас була лише словесна перепалка. Я б може і стримався, але два тижні не пив ліки, які потрібні, бо не було грошей. Тому й не стримався, але я її не бив. Вона сама впала і почала кричати – “Убивають!”

02136-mts_snapshot_00-01_2017-11-30_18-28-13

 

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах