У Сумах вчитимуть убивати людей за 1400 грн

В умовах 4 року проведення АТО, у той час, коли соціальна напруга в суспільстві зростає усе більше і може виливатися у незовсім адекватну поведінку, сумчанам пропонують записатися на снайперські курси. Рекламу із такою пропозицією нині активно поширюють у сумському сегменті Фейсбуку, при чому, як не здається дивним, деякі користувачі радіють, що і в нашому місті вчитимуть, як вбивати людей.

Вартість курсу школи снайперів”Дике поле” складає 1400 гривень. За ці гроші, як пояснюють організатори, проводитиметься теоретичний курс, що включає 10 занять: зброя снайпера, спорядження снайпера, практична стрільба, балістика, різні умови стрільби, снайперська позиція, основи тактики, іспит, підготовка до практичних занять, спеціальне заняття.

Уточнююється, що для складання іспиту необхідні мінмальні знання математики (додавання, множення, ділення), а користуватись калькуляторам чи іншими гаджетами заборонено.

Школа снайперів проводитиме навчання по всій Україні, а в Сумах 10-денні почнуться із 9 жовтня. На сайті “Дикого поля” вказано, що заявки подали вже 36 сумчан.

На питання, хто такий снайпер, першим наводять визначення за стандартами армії США:

“Людина, яка здатна
– виявляти, визначати відстані і вражати цілі на відстанях від 150 до 800 метрів;
– непомітно висуватися і займати замасковану позицію не далі ніж в 220 метрах від спостерігача, діючи індивідуально, і не далі ніж в 330 метрах, діючи в складі пари;
– вражати цілі, що з’являються випадково на відстанях до 800 метрів;
– точно вражати мішень, що з’являється на 3 секунди, на відстанях 200 і 400 метрів, і мішень, що з’являється на 6 секунд, на відстані 300 метрів;
– знати принципи маскування, способи спостереження і передачі повідомлень, правильно обирати та облаштовувати місце вогневої позиції;
– вражати грудну мішень з першого пострілу на відстані 600 метрів в 9 випадках з 10, а на відстані 800 метрів – в 5 випадках з 10”.

Поділитися в соціальних мережах