У Сумах з’явилися мотивуючі урни

У рамках всеукраїнського проекту по боротьбі з курінням і облаштування місць для курців сумські волонтери вирішили встановити в місті креативні урни, які «мотивують» не викидати залишки сигарет на землю.

За словами заступника директора управління «Інспекція з благоустрою м. Суми» Миколи Яковенка, таких місць для куріння облаштовано 16 штук, переважно біля зупинок громадського транспорту. «Установка проходила за ініціативи волонтерів спільно з департаментом інфраструктури міста. На установку всіх урн є спеціальні дозволи», – пояснює Микола Яковенко.

До дизайну вуличних попільничок підійшли також з усією відповідальністю. Ще в березні цього року Сумський міський центр дозвілля молоді спільно з Центром розвитку креативного мислення в рамках проекту «Smoking right» оголосив конкурс на дизайн вуличних попільничок під гаслом «Паління – не привід смітити».

Першим містом, де з’явилися подібні попільнички, став Київ зі своїми мотивуючими урнами. Варто сподіватися, що завдяки такому задуму Суми стануть чистішими, а курців стане менше.

1cd23a7ef6801f5b481ce2dde4ae8377

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах