У Сумах запустили благодійну акцію для собак

Волонтери обласного центру створили серію чашок із зображенням 4-х тварин із притулку. Коштує такий сувенір 80 гривень. Про це розповіла ініціаторка проекту Марина Селегень.

Усі виручені від продажу кошти передадуть до товариства захисту тварин. На них волонтери придбають собакам ліки та їжу. Від старту проекту сумчани вже купили більше 30 чашок. Замовити її й собі можна за телефоном: 0504047797.

“Ми з моїм хлопцем давно хотіли зробити таку благодійну акцію, щоб у ній міг взяти участь кожен, навіть той, хто не має часу на волонтерство. Родзинка цієї акції в тому, що люди мають можливість не лише пожертвувати гроші для тварин, а й залишити собі на згадку чудову чашку”, – говорить Марина Селегень.

Фотосесію собакам проводив місцевий фотограф Сергій Козолуп. Усі фотокартки тварин представили на виставці на початку літа. Її метою була популяризація тварин із притулку. За словами волонтерів, після подібних акцій у людей «прокидається» інтерес до цих тварин та кількість прилаштованих собак зростає, пише spec-kor.com.ua.

Поділитися в соціальних мережах