У сумській мерії досі годують обіцянками про притулок для тварин

Директор КП «Сумижилкомсервіс» Сергій Ситник на апаратній нараді в Сумській міській раді розповів, як триває облаштування притулку для бездомних тварин. Чиновник не зміг сказати точної дати, коли він запрацює. Поки ця інформація обмежується “кінцем зими – початком весни”. Однак кандидатуру директора спеціально створеного КП “Центр догляду за тваринами” уже підшукали.

Обіцяють, що у центрі  буде вестися реєстрація як безпритульних, так і домашніх тварин, здійснюватиметься відлов та стерилізація, а тварини матимуть прихисток і не становитимуть небезпеку для сумчан.

КП «Сумижилкомсервіс» готове передати все обладнання, яке є на підприємстві, для притулку бездомних тварин. Наразі ж, зазначив він, підприємство контролює вихід диких тварин у місто і тих, які мають підозру на сказ. На більше у «Сумижилкомсервісі» комунального замовлення не мають.

У свою чергу мер Олександр Лисенко вимагає  пришвидшення вирішення кадрових питань, аби активізувати роботу з поводження з безпритульними та домашніми тваринами у Сумах.

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах