У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ БЕЗВІСТИ ЗНИК ЧОЛОВІК

Працівники Сумського районного відділу поліції розшукують безвісно зниклого жителя села Локня Сумського району Яценка Володимира Дмитровича, 1970 року народження, який 18 листопада цього року близько 19:00 пішов з дому та до теперішнього часу його місцезнаходження не відоме.

Його прикмети: на вигляд 45 років, зріст 172 см, худорлявої статури, волосся коротке, русяве з сивиною, обличчя овальне, неголене, ніс прямий, вуха прилягаючі, великі.

Особливі прикмети: на правій кисті татуювання у вигляді малюнку морди кота, на пальцях лівої руки татуювання «1 9 7 …», на правому плечі тату-напис «Дайте мне в юность обратный билет», на лівому плечі – «Я сполна заплатил за дорогу». Має на правій нозі татуювання «Они ходили по тюрьмам», на лівій нозі – «Им ходить по цветам».

Був одягнутий: у світло-блакитну кофту, темно-сіру куртку до пояса зі світло-сірим капюшоном; темно-сині джинси з кнопками з металу в районі гомілки; шапку чорну з написом «адідас» із синьою полоскою. Був узутий у чорні дутики з гумовим покриттям, на взутті напис білого кольору «Columbia».

Працівники поліції закликають всіх громадян, кому що-небудь відомо про місцезнаходження безвісти зниклого чоловіка, повідомити про це до Сумського РВП ГУНП в Сумській області за адресою: м. Суми, вул. С. Бандери, 11 або за телефонами: ЧЧ – 0503079950, або за номером 102.

Поділитися в соціальних мережах