У Сумському районі з ночі і до 5 ранку гасили велику пожежу

У Сумському районі чотири доби не вщухають пожежі. Як уже повідомлялося, 27 вересня між селами Старе Село та Нижня Сироватка горіла лісова підстилка, вогонь охопив площу близько 1 га. А на вихідних на цій ділянці знову зайнялася пожежа, передає СпецКор.

За добу рятувальники на місце виїздили двічі. Територія, на якій горить лісова підстилка, належить Сумському агролісгоспу.  Рятувальників викликають лише тоді, коли не можуть самотужки справитись.

“Вчора наші підрозділи виїздили туди двічі. Перший виклик був близько 17:00. Горіло 2 га лісової трави. До 20:00 її загасили. На чергуванні залишилися працівники Сумського агролісгоспу. Проте близько 23-ї години пожежників знову викликали. Знову горіла трава. Гасили вогонь до 5 години ранку”, – прокоментував начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС України у Сумській області Олег Стрілка.

Що стало причиною пожеж, рятувальники коментувати не беруться, адже відповідальності за цю території, за законом, не несуть. Говорять, там дуже висока трава майже у людський зріст, поблизу знаходяться дачні будинки і населення туди часто виходить на пікнік.

За словами селян, пожежі не випадкові, траву на ділянці палять навмисно. Люди говорять, це або фермери, які хочу на тій території випасати худобу, або ж самі лісники.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах