Ваговий комплекс на трасі Шостка-Кролевець за 3 тижні “заробив” 3 тисячі євро

На виїзді з міста Кролевець, на автодорозі “Кролевець-Шостка”, облаштоване місце для встановлення вагового мобільного комплексу, який вже кілька тижнів контролює рух великогабаритного транспорту. Габаритно-ваговий контроль здійснюється для збереження мережі автомобільних доріг на шляхах України, щоб унеможливити рух транспорту, який перевищує відповідні вагові нормативи.

Як розповіли працівники “Укртрансбезпеки”, які здійснюють на околицях Кролевця рейдовий контроль, лише за три тижні було поповнено бюджет на 3 тисячі євро. Розрахунок у грошовій валюті Євросоюзу введено задля можливості контролю міждержавних перевезень. Відмітили контролери й те, що найчастіше перевантаження фіксується у лісовозів та фур.

Ваговий контроль здійснюється комплексом, який автоматично обраховує перевантаження автомобілів і видає відповідну документацію, для сплати штрафу. Розроблене і спеціальне програмне забезпечення, яке унеможливлює корупційну складову даних перевірок. Обладнано мобільний комплекс й освітлювальним устаткуванням, що надає можливість здійснювати заходи контролю навіть у темний час доби, коли більшість перевізників намагається здійснювати перевезення з порушенням вимог законодавства.

Перевіркам підлягають абсолютно усі транспортні засоби, які здійснюють комерційні перевезення вантажів: як малого, так і середнього та великого бізнесу, як приватних,так і державних підприємств, – тому жодних винятків під час контролю немає.

Джерело: 05453.com.ua

Поділитися в соціальних мережах