Водій влаштував перед патрульними шоу із шампанським

5 лютого, близько 21-ї години, екіпаж патрульних зупинив автомобіль Lada Granta, який порушив ПДР на вулиці Супруна. Перевіряючи документи, інспектори виявили, що у водія, помітно нетверезого, відсутній страховий поліс.

Коли полісмени запропонували чоловіку пройти освідування на стан сп’яніння, він представився пасажиром зупиненого автомобіля.

Водієм він призначив свого пасажира, який також мав ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин одразу ж і розвіяв плани керманича, повідомивши, що був пасажиром та вказав на нетверезого чоловіка як на водія.

Згодом, водій вирішив пройти освідування за допомогою алкотестера. Доки інспектори знайшли свідків, чоловік почав комусь телефонувати. Потім, отримавши настанови, він сів на пасажирське сидіння та почав пити шампанське, яке було у автомобілі. Патрульним же знову повідомив, що був пасажиром та вживав алкоголь вже після зупинки транспортного засобу.

Чоловік почав залякувати полісменів телебаченням, але погодився пройти освідування у лікарні. Там у нього зафіксували 2,26 проміле алкоголю, що у понад 11 разів перевищує допустиму норму.

Патрульні склали на нього протокол за частиною 4 статті 130 (вживання водієм алкоголю після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медичного огляду з метою встановлення стану сп’яніння) та винесли постанову за статтею 126 (керування без відповідних документів) КУпАП.

 

Поділитися в соціальних мережах