Водій зампрокурора області побив сусіда

У неділю, 8 січня, чоловіка побили на сходовій клітці троє сусідів, серед яких був водій зампрокурора області. У нього множинні гематоми і струс головного мозку.

Як розповіла дружина постраждалого, бити її чоловіка сусіди почали через зауваження за куріння на сходовій клітці, що негативно позначається на здоров’ї їхньої маленької дитини.

За словами дружини, сусіди на зауваження спочатку жбурнули в нього банку, а потім побили ногами і кулаками до втрати свідомості. Жінка підозрює, що кримінальне провадження поліція не відкриває через втручання прокуратури.+

За словами прес-секретаря прокуратури Сумщини Наталії Науменко, ніхто зі співробітників прокуратури водія не покриває, і чому кримінальну провадження не відкрито, в прокуратурі також дивуються, як і потерпілі. За її даними, водій стверджує, що його також побили.

Службову перевірку за даним фактом в прокуратурі провести не можуть, так як посада водія відноситься до категорії робітників, щодо яких проведення службових перевірок не передбачено законом.

Щодо позиції співробітників міськвідділу поліції, в разі надходження скарги на них, прокуратура перевірить законність їхніх дій.

Джерело: http://www.dancor.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах