З Охтирки до Києва людей возить незареєстрований підприємець

Працівники ГУ ДФС у Сумській області минулого місяця тримали у полі зору перевізників. Проводилися контрольно-перевірочні заходи, у т.ч. і спільно з представниками Управління Держпраці у Сумській області та Управління Укртрансбезпеки у Сумській області.

Так, у ході 12 фактичних перевірок було виявлено 14 незареєстрованих найманих працівників. Матеріали таких перевірок направляються до підрозділів Нацполіції та Управління Держпраці у Сумській області.

Наталія Мірошнікова, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Сумській області, розповіла про останню таку перевірку. З Охтирки здійснює нерегулярні перевезення до Києва громадянин, який ще у 2015 році знятий з обліку як приватний підприємець. При цьому на запити ГУ ДФС у Сумській області щодо використання значної кількості транспортних засобів, що йому належать, повідомляв, що всі автомобілі передані за тимчасовими талонами юридичній особі у м. Київ. Але існує багато доказів, що маршрутні таксі громадянина щодня відправляються з Охтирки до Києва.

У ході проведення фактичної перевірки  спільно з представниками управління Укртрансбезпеки у Сумській області встановлено здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, в результаті чого на 2-х осіб складено протоколи про адмінправопорушення  (відповідальність від 17 тис. гривень).

Поділитися в соціальних мережах