З’явилися подробиці скандального побиття лікарки у сумській поліклініці (відео)

Активіст Сергій Супрун на своїй сторінці у Фейсбуці розповів шокуючі подробиці побиття посадовцем Сумської облдержадміністрації Олександром Ковалем лікаря у поліклініці 5-ї міської лікарні. Нагадаємо, працівник ОДА,  прийшовши до медзакладу для проходження комісії з інвалідності, напав на жінку, розмахуючи своїм службовим посвідченням.

“БЮДЖЕТНІ РОЗВАГИ” СУМСЬКОЇ ОДА. “Я – ІНВАЛІД!”

Тиждень тому, 24.11. 17 відбулась подія в поліклінніці 5-ої Сумської міської клінічної лікарні, в обідню перерву, до кабінету ЛКК, де перебувала в.о.голови увійшов такий собі Коваль Олександр, з вимогою негайно вирішити питання щодо його групи інвалідності, незважаючи на роз’яснення, розмахував посвідченням та пояснював, що ін не аби хто, а представник Сумської ОДА та радник голови Миколи Клочка. А що б лікарка розуміла як спілкуватись з VIP, провів виховну роботу- вдарив декілька разів головою об шафу, та добавив ногами, коли жінка лежала на підлозі.
Лікарі як почувши крик поспішали на допомогу бачили сппокійно покидаючого кабінет Коваля Олександра.
Постраждалу доправили до нейрохірургії. де ставнолено діагноз ЗЧМТ, струс головного мозку, травма шийного віддділу хребта, травма грудної клітини, рекомендовано госпіталізацію. Але не будучи чиновником та депутатом, та маючи літніх хворих батьків, лікрка відмовилась від госпіталізації та пішла на лікарняний, щоранку кажучі батькам. що іде на роботу іде лікуватись амбулаторно.

У понеділок, я телефоном повідомив про випадок голові ОДА Миколі Клочку, він пообіцяв розібратись в ситуації, розповів, що спілкувався з начальником міської поліції Павлом Карабутою і попросив його застосувати об’єктивність та всю суворість закону. В той же час слідча Линок Н. В. в розмові з потерпілою поснювала про марність написання заяви, що справа скінчиться нічим, бо Коваль О. В. людина не проста та має покровителів серед можновладців. Поспілкувавшись з П. І. Карабутою той пояснив, що він на лікарняному і взагалі не знає про подію.
Трнохи з’ясуємо, хто такий Коваль О. В., що займає одну з ключових посад в Сумській ОДА – завідувач гсподарством. Як з’ясувавлось Олександр Володимирович має слабкість “побешкетувати”, якось побив ліфтерку ОДА, було відкрито впровадження, але потерпіла забрала заяву під адміністративним тиском, терирозував медперсонал Сумського ОДРЗН, де лікувався як “представник еліти”, погрожував візичною розправою лікарям 5-ої лікарні. До роботи ствиться так як належить потомку князів Вишневецьких “нє барскоє єто дєло”.
Свого часу голова ОДА Микола Клочко навіть звільнив його, але “справедливий суд” поновив на роботі.

Повернемось до подій. Активісти НВР ” Правий Сектор” разом з депутатом Сумської обласної ради Родіоном Дученко завітали до Коваля О. В. ( дивіться відео), пізніше стало відомо, що останній начебто знімав якись побої та звертався до правоохоронців.
Також додам, що в особистій бесіді повідомив очильника м. Суми Лисенка О. М. та Войтенка В. В., яким також було не дуже цікаво.
Висновки:
1. Жінку- лікаря брутально побили в кабінеті під час обідньої перерви, адмінстрація 5-ої лікарні на чолі з В. Петренком не вбачила необхідності навіть спуститись та поцікавитись, що трапилось.
2. В кращому випадку за санкцією статті ККУ, порушнику загрожує цілих 1000 грн. штрафу.
3. Млявість з боку ЗМІ та соцмереж.
4. Байдужість з боку офіційноїї влади.
5. “Мода” бити жінок особами наближеними до можновладців: офіцерами, “нащадками князів” та інш.
6. Реакція тих кого називають “бюджетниками” і це не тому , що утримуються за рахунок бюджету (МВС, суд, прокуратура, держслужба теж бюджетні установи), тому мабуть, що дешеві та не високо цінуються – лікарі, вчителі.
Що робити?
Сидіти тихо та сподіватися, що зі мною такого не трапиться, або спростувати що ми є “бюджетне бидло”.
Пропозиція.
Заявляємо про себе. Деталі погодимо. Хто готовий пишіть!”

Поділитися в соціальних мережах