Жінка і чоловік постраждали, самотужки долаючи пожежу

На Липоводолинщині у пожежі постраждала жінка, а на Великописарівщині – чоловік, обоє намагалися самотужки погасити вогонь.

У селі Підставки Липоводолинського району  загорілася літня кухня. Рятувальнків повідомила одна з мешканок даного домоволодіння, яка поверталася додому з городу та побачила охоплену полум’ям будівлю. На місце події було направлено місцеві пожежні команди сіл Підставок і Синівки. До прибуття вогнеборців інша мешканка намагалася самотужки загасити полум’я, внаслідок чого отримала опіки та була госпіталізована до районної лікарні.

На момент прибуття місцевих підрозділів пожежної охорони вогонь охопив усю літню кухню. Існувала загроза перекидання полум’я на поруч розташований житловий будинок.  За попередніми висновками фахівців, ймовірною причиною пожежі могло бути неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів.

Про загоряння приватного житлового будинку на вул. Куліша у смт Кириківці Великописарівського району повідомила власниця помешкання. На місце події було направлено селищний професійний пожежний пост.

До прибуття вогнеборців співмешканець власниці будинку 1977 року народження намагався самостійно приборкати полум’я, однак він отримав опіки і був доправлений до районної лікарні.

Через несвоєчасний виклик на момент прибуття вогнеборців повністю горіла веранда будинку. Існувала загроза поширення полум’я на весь житловий будинок. Внаслідок пожежі знищено покрівлю на площі 8 кв. м, двері. Вогнем пошкоджено стіни на площі 24 кв. м, стелю на площі 9 кв. м.

За попередніми висновками фахівців, ймовірною причиною пожежі могло бути коротке замкнення електромережі.

 

Поділитися в соціальних мережах