Жителів Великописарівщини кинули на 100 тисяч

До чергової частини В-Писарівського відділення поліції звернулась із заявою літня жителька одного з сіл району та повідомила, що стала жертвою обману. Заявниця розповіла, що з прихованого номеру їй зателефонував чоловік, у голосі якого вона впізнала голос свого сина. Мало не плачучи, той повідомив, що мимоволі спричинив у бійці тяжких тілесних ушкоджень людині, і на її лікування негайно потрібні величезні гроші – три тисячі доларів США. Далі попросив перерахувати зібрані кошти на карту одного з ведучих українських банків.

Збентежена жінка негайно виїхала до райцентру, де через найближчий банкомат переказала 53 400 гривень. Зрозуміла ж, що стала жертвою шахраїв, за кілька годин, коли, не дочекавшись від «сина» дзвінка, сама йому зателефонувала.

У подібну шахрайську пастку потрапило подружжя пенсіонерів, що переказало за «врятування» сина 20 000 гривен.

Жертвою псевдобанкіра став ще один довірливий громадянин, з рахунку якого невідомі зловмисники зняли таку ж суму. Літній чоловік повірив невідомому телефонному співрозмовнику, який запропонував від імені банку перевірити придатність картки до користування після комп‘ютерного збою. У результаті розмови чоловік повідомив усі конфіденційні дані своєї картки, якими зловмисник і скористався, спустошивши чужий рахунок, повідомили у Відділі комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах