Зупинки навпроти ТРЦ «Лавина» не буде

На нараді в сумській мерії знову підняли питання облаштування зупинки навпроти ТРЦ «Лавина» та спуску до неї.

Нагадаємо, 9 лютого цього року тут сталося жахливе ДТП. 17-річна дівчина потрапила під тролейбус, що від’їжджає від зупинки, і була смертельно травмована. Однією з причин того, що сталося, було те, що зупинка не обладнана відповідним чином, не закріплена ні за ким для обслуговування і не почищена від снігу. Місто повинно було розібратися, що з нею робити.

За словами директора департаменту інфраструктури Григорія Яременка, за рішенням міськвиконкому зупинки там більше немає і не буде, а значить громадський транспорт зупинятися навпроти «Лавини» не повинен. Власне, тролейбуси тут і не зупиняються, а ось маршрутки продовжують гальмувати на вимогу. Тому мер Сум Олександр Лисенко запропонував поставити там знак «Зупинка заборонена». Але з цим не погодився директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера: «Це буде знак на знак. Якщо є пішохідний перехід, там і так заборонена зупинка. Нехай маршрутників просто штрафують».

Мер погодився: «Дійсно, зупинка є за 100 метрів, і не можна зупинятися, де захочуть водії або пішоходи. Після транспортного конкурсу вже не буде зупинок на вимогу, маршрутки почнуть їздити у звичайному режимі та зупинятися тільки на офіційних зупинках. Я думаю, якщо навпроти «Лавини» не зупиняти транспорт, люди і так через пару тижнів зрозуміють, що сідати треба на іншій зупинці».

Тож цивілізований зупинний комплекс, як передбачалося раніше, на спуску навпроти ТРЦ «Лавина» не з’явиться. А городянам доведеться звикати до зупинки біля будинку №7 на пр. Лушпи.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах