«Соціальна справедливість» це постiйна допомога знедоленим

Обездолені продовжують відчувати підтримку ГО «Соціальна справедливість «Совість»

Осучаснення виплат на 200 чи 500 гривень призводить до ще стрімкішого зростання цін на продукти, пальне, медикаменти та одяг. В силу цих обставин сумська команда волонтерiв «Соціальна справедливість» продовжує допомагати обездоленим, роздаючи комплексні обіди в костелі Благовіщення Пресвятої Діви Марії.

«Сумська команда вирішила взяти опіку над знедоленими громадянами на постійній основі. Саме тому наші благодійні акції не є разовими, бо ми чудово розуміємо, що чимало сумчан опинилося за межею бідності. Адже, зарплати та пенсії мінімальні, а рахунки за комуналку надходять колосальні. Тому ця верства населення вимушено перетворюється в боржників, аби купити найнеобхідніше – хоч найдешевшу їжу та ліки. Аби покращити ситуацію – ми робитимемо усе, що від нас залежить. І закликаємо до цього інших» , – говорять волонтери «Соціальна справедливість «Совість».

Представники громадської організації твердять, усі акції започатковані «Соціальною справедливістю» в обласному центрі тривають, щоб досягти максимально позитивного результату для населення.

«До нас приєдналося вже чимало активних громадян нашого міста та громадських организаций, – говорить волонтер, – долучайтеся і ви». Зв’язатися з координатором благодійної акції «допоможи знедоленим» можна за телефоном 050-808-40-66. Нині обездолені мають потребу в вітамінах, теплому одязі та ліках.

 

 

Поділитися в соціальних мережах