Відомий телеведучий подарував сумській школі спортивне знаряддя

Сумським вчителям фізичної культури показали, як можна урізноманітнити уроки. З цією метою до Сум завітав шоумен, телеведучий, лідер спортивного руху «JuniorZ» Олександр ПЕДАН. Разом із командою однодумців на базі школи № 7 він провів для вчителів фізичної культури закладів освіти, професійно-технічних закладів, інструкторів фізичного виховання дошкільних навчальних закладів тренінг та майстер-клас з нових видів спорту: черлідингу, регбі, флорболу, крофболу, петанку, фрізбі. Усього до заходу долучились близько 100 учасників.

Майстер-класи провели президенти та члени Федерацій з вищезгаданих видів спорту. Учителі з цікавістю освоювали правила гри та на практиці відпрацьовували техніку виконання вправ із цих видів спорту.

Креативно, змістовно відбулося спілкування й учнів із лідером спортивного руху «JuniorZ». Вони мали змогу зіграти разом у флорбол і отримати заряд позитивних емоцій. Кращий гравець, а це учень школи № 7, виграв спортивне знаряддя з цього виду спорту.

При підведенні підсумків відбувся також розіграш на спортивне знаряддя з петанку, фрізбі на суму 10 тис. гривень. Його отримала школа № 27.

Поділитися в соціальних мережах