Сумська художниця відкрила виставку картин, що світяться у темряві

19 вересня в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К.Руднєва відкрилася виставка «Планета Уф» сумської художниці Надії Білокур.

Її картини виконані спеціальними фарбами, які світяться в ультрафіолетових променях. Відчуття нереальності захоплює одразу, коли потрапляєш у виставковий світ, неначе бачиш кольоровий сон. Все, що спостерігаєш навколо – вражає: картини у темному приміщенні світяться та викликають захват. Смішно та страшно, весело і чарівно, і, як виявляється, абсолютно просто, бо картини створюються за допомогою флуоресцентних фарб.

«Мистецтво, як і людство, не стоїть на місці, оскільки нам властиво мислити і реалізовувати свої думки згідно з тенденціями і можливостями нашого часу. Ця виставка про інший світ, який існує паралельно від нашого з казковими пейзажами, космічними вихрами, різнокольоровими мушлями, червоними хвилями, таємничими жіночими образами» – говорить Надія Білокур.

Персональних виставок під світлом ультрафіолету у доробку сумської художниці близько десяти. В експозиції лебединської представлено 30 робіт, над якими вона працювала декілька років.

m1822

m1827

m1830

m1832

m1834

m1835

Джерело: http://artmuseum.lebedyn.org

Поділитися в соціальних мережах