Тендери департаменту інфраструктури профінансовані близько на третину

Тендери, які провів департамент інфраструктури Сумської міськради у системі “Prozorro” у бюджеті цього року, профінансовані близько на третину. З суми 98 мільйонів, на яку провели тендерів, передбачено профінансувати 37 мільйонів гривень. Про це повідомив директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко на засіданні виконавчого комітету.

«На 32 мільйони, які виділені в цьому році будуть виконані до 15 грудня, якщо 70 млн наступні при наданні фінансування у 2019 році на залишок роботи будуть продовжені у 2019 році. Загальний об’єм фінансування всіх робіт проведених цього року складає – 37 млн».

«А ви впевнені, що оця різниця майже в 90 млн вона залишиться такою ж при виконанні договору по тим же роботам, у зв’язку із заробітною платою, електроенергією, газом і т.д.», – запитав член виконавчого комітету Віктор Волонтирець.

На це Григорій Яременко повідомив, що якщо будуть зміни в зростанні заробітної плати або матеріалів, відповідно згідно цих норм буде перероблюватись документація і додаткове буде фінансування.

Джерело: https://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах