У Білопіллі підірвали 100-кілограмову авіабомбу

13 серпня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у м.Білопілля та Сумському районі проведено роботи зі знешкодження фугасної авіаційної бомби (ФАБ-100) та артилерійського снаряду (калібр 100 мм.) часів Другої світової війни.

Зокрема, до рятувальників надійшла інформація про виявлення у лісосмузі, на відстані 4 км. від житлових будинків м.Білопілля, металевого предмету великих розмірів, схожого на боєприпас. Знахідку, вага якої становила 100 кг., фахівці ідентифікували як авіабомбу.

На інший небезпечний предмет натрапили працівники райавтодору під час профілактичного огляду доріг. Він знаходився у кюветі в 1 км. від житлових будинків с.Старе Село Сумського району та лише в 10 м. від автодороги. Дану знахідку ідентифікували як крупнокаліберний артснаряд.

Вибухонебезпечні предмети піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій вилучили, вивезли у спеціально відведені місця і знищили шляхом підриву.

Поділитися в соціальних мережах