У Сумах 4-та лікарня просить грошей на охоронців

Відділ охорони здоров’я Сумської міськради звернувся на планово-бюджетну депутатську комісію з проханням виділити для 4-ї міськлікарні 60 тис. грн на послуги охорони лікарняних корпусів до кінця поточного року.

За інформацією нового головлікаря 4-ї міськлікарні Андрія Сухомлина, з 1 липня цього року будівля лікарні на вул. Металургів, 38, залишилося без охорони: кошти, виділені на такі цілі на поточний рік, закінчилися набагато раніше у зв’язку з реформуванням сфери охорони здоров’я. Тим часом на території лікарні знаходяться будівлі, в яких після закінчення робочого дня (17.00) немає жодного співробітника (це харчоблок, овочесховище, складські приміщення, гараж), а тому не виключені випадки крадіжок і матеріальних цінностей.

Найцікавіше ж, що в якості ще одного аргументу за виділення грошей на охорону адміністрація медустанови і міський відділ охорони здоров’я привели те, що в лікарні «мають місце випадки правопорушень і неналежного поводження з боку хворих та їх відвідувачів, з якими медперсонал не в змозі впоратися своїми силами» . Дійшло до того, що медпрацівники відмовляються ходити територією лікарні без охорони.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах