У Сумах масово звільнять працівників комунального закладу

Як повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради, Сумська гідрогеолого-меліоративна партія надала звіт про заплановане масове вивільнення 12 осіб у зв’язку з реорганізацією 17 січня 2018 року, а також комунальним закладом обласної ради «Сумське обласне патологоанатомічне бюро» подано звіт про заплановане масове вивільнення 42 осіб у зв’язку з реорганізацією 1 березня цього року.

Щодо ситуації на ринку праці, то за період з 2 по 4 січня у пошуках роботи до міського центру зайнятості звернулись 92 особи.

Чисельність зареєстрованих безробітних, які станом на 5 січня перебували на обліку, складала 2134 особи, із них 1735 (81%) отримували допомогу з безробіття.

Актуальна база вакансій налічувала 564 одиниці: для робітників – 338, службовців – 171, осіб, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки – 55. Навантаження на одне вільне робоче місце зареєстрованих безробітних становило чотири особи.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах