У Сумах мітингують біля Зарічного суду

Сьогодні, 22 листопада, у Зарічному районному суді Сум на 13.00 призначене підготовче судове засідання щодо судді Господарського суду Сумської області Олександра Коваленка, який обвинувачується у проханні надати для себе неправомірну вигоду в особливо великому розмірі за вчинення в інтересах того хто пропонує неправомірну вигоду дій, з використанням наданої йому влади (ч. 4 ст. 368 КК України) та у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 ч.4 ст. 368 КК України.

Перед засіданням біля будівлі суду зібралося кілька сумчан, тримаючи в руках плакат «Закон один для всіх!» та вимагаючи справедливого покарання для обвинуваченого.

Справу мали слухати троє суддів, яких було обрано шляхом автоматизованого розподілу справ між суддями: головуючий суддя Олексій Сибільов, судді Ірина Клімашевська та Вікторія Мальована-Когер.

Остання заявила самовідвід, бо колись була колегою пана Коваленка, коли працювала у Господарському суді, і має дружні стосунки із його дружиною. Її самовідвід був задоволений. Автоматизований розподіл призначив третього суддю – Євгена Янголя. Скоріш за все дата підготовчого засідання буде перенесена.

Джерело: http://sumy.today/

Поділитися в соціальних мережах