У Сумах нічим вимірювати швидкість “автогонщиків”

У патрульної поліції немає коштів для вимірювання швидкості транспортних засобів на автодорогах.
Про це сьогодні, 10 вересня, на апаратній нараді в мерії повідомив представник управління патрульної поліції в Сумській області.

Питання порушили в рамках обговорення звернення по установці обмежувачів швидкості на магістральних дорогах міста, яке вчергове обговорюється в стінах мерії. І знову начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов повідомив меру, що на магістральних вулицях згідно із законом не можна робити обмежувачі швидкості.

– Законодавчо дозволеної швидкості в населених пунктах 50 км / год повинно вистачати для вирішення таких питань, – вважає він. – Нехай патрульна поліція стежить, щоб водії не порушували швидкісний режим.

– А з якого приводу було це звернення? У нас теж є нічні гонки, як в Харкові? – уточнив мер Сум Олександр Лисенко.

Представник патрульної поліції відповів, що офіційних звернень не було, хоча самі присутні чиновники відзначили, що гонки влаштовують в районі аеропорту. Кром цього, він зазначив, що на сьогодні у патрульних немає приладів для вимірювання швидкості, і це не чисто сумська, а всеукраїнська проблема. На рівні міністерства обіцяють її вирішити до початку 2019 року.

Поділитися в соціальних мережах