У Сумах вперше випустили 14 гідів

У Сумах з’явилось 14 амбасадорів – послів міста. Упродовж 6-ти тижнів у рамках проекту громадської організації «Центру освіти впродовж життя» та агенції промоції «Суми» охочі опановували професію гіда. Для учасників програми навчання було безкоштовним. Головна умова – провести 2 авторські екскурсії на вимогу міста.

“Цей проект містоутворюючий, створений він за грантові кошти для містян цього міста, для того, щоб люди віднайшли свою закоханість у місто, змогли отримати певний досвід, свої знання і займатися власною справою як амбасадори. Вони тепер представляють своє місто як індивідууми, як посланці всьому світові ” – каже Анна Швіндіна, виконавчий директор ГО «освіта впродовж життя».

У Сумах навчали бути амбасадором вперше.
“Дізнався дуже багато нового про Суми. Про тих людей, які творили це місто, про місця, про зруйновані собори, про наші недобудовані різні будівлі які стоять, просто, законсервовані і взагалі не функціонують . В мене є така оригінальна екскурсія, хочу показати Суми із висоти пташиного польоту, чи не знаю, якось так вона буде називатись” – каже Сергій Гончаренко, учасник програми.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах