Кондуктор брала зі школярки вищу ціну за проїзд

4,50 за проїзд у роменському автобусі платила школярка ще до того, як почали діяти нові тарифи. Тривало так, допоки дівчинка не розповіла батькам. Про подію повідомила мама школярки.

Так, три дні дівчинка їздила за “новими” тарифами, не підозрюючи, що її просто дурять. Вартість проїзду підвищитися мала (і підвищилася) тільки з 10 вересня, та на той час діяла ще стара ціна. Однак це не зупинило кондукторку автобусного маршруту №4 обігнати час, бідкається мама школярки.

Спочатку дівчинка розповіла про здирництво вчителю, потім удома, де їй пояснили, що платити потрібно ще стару суму. Далі проїзд їй обходився «по закону». «Жодних табличок чи попереджень в автобусі не було, – ствердила мати учениці. – Що це за свавілля?!».

У те, що подібне могло статися, директор КП «Ромнитранссервіс» Анатолій КОТЛЯРОВ не вірить. «Такого не може бути. Тарифи вступають у силу лише з 10 вересня», – прокоментував чоловік. Сама ж перевізник, Юлія ЛЯШЕНКО, такої самої думки: «По 4,50 за рішенням Виконавчого комітету їздити почали тільки з 10 вересня, тому це виключено», – говорить вона. Усе ж, запідозрила кондуктора в самовільних діях.

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах