Мешканці вул. Петропавлівської вшосте вийшли на протест

Мешканці вул. Петропавлівської, 76 вшосте виходять протестувати. Не хочуть, аби на їхній будинок встановлювали прилад обліку газу.

“Приходит один и тот же человек и методом просьб и уговоров пытается нам подбросить акт того, что мы отказываемся. Мы на это не пойдем, подписываться не будем. Мы написали индивидуальные заявления, что мы против установки счетчиков общего пользования”, – говорить місцевий мешканець Олександр.

“Нам рассказывают, что будем меньше платить, мы не хотим ни меньше, ни больше, только за свое потребление. И это 6-й раз, и зимой мы стояли до 5 вечера”, – каже мешканка будинку Людмила Петрівна.

У свою чергу речник ПАТ “Сумигаз” Анастасія Шимаріна зазначає: до січня 2018 року прилади обліку мають бути встановлені. В іншому випадку, якщо споживачі відмовляться і не встановлять їх за власний кошт, розподіл газу має бути припинений.

На сьогодні на Сумщині встановили 437 лічильників. У Сумах – 211. Ще 200 мають встановити до кінця цього року. Усі адреси, де за планом ПАТ «Сумигаз» мають встановити загальнобудинкові лічильники, можна знайти на офіційному сайті компанії. Це ті будинки, які потрапили до інвестпрограми 2016-го року та де роботи не виконані.

Поділитися в соціальних мережах