Микола Березін: Напрямки з ямами по коліна стануть повноцінними дорогами

У Миропільській ОТГ розпочався довгоочікуваний ремонт доріг. Нагадаємо, він став можливий у тому числі після неодноразових зустрічей голови бюджетної комісії облради, депутата фракції «Відродження» Миколи Березіна з аграріями Сумщини. Сільськогосподарники погодилися взяти фінансову участь у відновленні автошляхів області.

«Люди порушили питання ремонту дороги Миропілля—Суми минулого року, коли ми приїжджали сюди з головою обласної ради Володимиром Токарем, — говорить Микола Березін. – Більше за все населення турбували ділянки від Барилівки до Грунівки та від Запсілля до Миропілля із захватом Великої Рибиці. Тоді ми взяли це питання на контроль, але поставили одну умову: тільки за співфінансування у розмірі не менше 30%. Місцевий аграрій Микола Калініченко виділив відразу 8 млн грн, уклав угоду з підрядниками — і вже почалися ремонтні роботи. Це перший крок до того, що траси у Миропільській ОТГ перестануть бути напрямками з ямами по коліна, а стануть повноцінними дорогами».

Загалом, за словами Миколи Березіна, уже є близько 50 млн грн на ремонт зазначеної дороги (30 млн грн – обласний бюджет, 16 млн грн – кошти, зібрані фермерами та керівниками сільгосппідприємств). За гроші аграріїв роботи вже тривають. Тепер на черзі – тендер на освоєння обласних коштів. Він має відбутися найближчим часом.

Поділитися в соціальних мережах