Новий керівник хоче зробити “ремейк” управління ЖКГ

Керівника комунальної сфери міста Ромни обрали депутати на черговій сесії. Попередній заступник мера з питань житлово-комунального господарства написав заяву на звільнення.

Керувати сферою ЖКГ, а відтак – вирішувати всі злободенні проблеми роменчан із каналізаціями, старими трубами, дорогами, сміттям, теплопостачанням і ще мільйоном питань із цього списку буде Євген Лузан. Чоловік небагато працював у комунальній галузі – близько двох місяців очолював відділ благоустрою міського управління ЖКГ, та й із усіх претендентів був наймолодшим. Саме молодість нового керівника депутати й поставили йому “в плюс”, мовляв, буде енергійним у роботі.

Євген Лузан раніше представив депутатам та владі концепцію про реформування житлово-комунального господарства в Ромнах. На його думку, в управлінні треба докорінно змінити підходи до виконання поставлених завдань.

На зауваження обранців про те, що управління ЖКГ тільки “гальмує” роботу в місті, зазначив: ліквідовувати установу на нинішньому етапі ніяк не можна: “Якщо ваше питання полягає в тому, чи треба його ліквідувати – не треба. Ми в такий короткий термін не зможемо ні ліквідувати, ні делегувати чи перерозподілити повноваження, а повноважень – дуже великий пласт”, – зауважив він.

На переконання пана Євгена, управління потребує “ремейку”, як і кожна організація, що прожила більше трьох років, однак за кадрові зміни поки братися не буде “Це питання треба опрацьовувати разом”, – звернувся він до депутатів. Крім того, наголошує, проблеми в управлінні – не тільки в людях, які займають посади.

На часі – проблеми із вивезенням сміття. Аби роменці побачили справжній результат у очистці міста від відходів – треба півтора-два місяці, зазначає пан Євген. Це – при повній підтримці як депутатів, так і міського голови, директорів комунальних підприємств, навіть голів квартальних комітетів.

Слід зазначити, що зайняти посаду заступника з питань ЖКГ прагнули ще чотири кандидати: Юрій Наливайко, який тривалий час працював у житлово-комунальній галузі, керував КП “Житло-експлуатація”; Юрій Твердохліб (свого часу очолював КП “Комбінат комунальних підприємств”); Леонід Воротніков, директор ПП “Житло-сервіс”, яке надає послуги з утримання будинків і споруд у місті; Олександр Шевченко, колишній керівник Роменського міськуправління ЖКГ. Кандидатуру останнього, до речі, також винесли на розгляд депутатів, однак ті не віддали панові Шевченку вдосталь голосів.

Тим часом колишній заступник мера Сергія Салатуна розповів, що брав участь у конкурсі на заміщення вакантної посади голови Липово-долинської РДА і на початку березня став переможцем. Чому забажав змінити місце роботи, Іван Яременко пояснює просто: “Вважаю, що мені досить бути заступником, я спроможний самостійно приймати рішення”.

Джерело: novpoglyad.com.ua

Поділитися в соціальних мережах