Підприємець нагрів руки на ремонті водомережі

Білопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури повідомлено про підозру приватного підприємця, який під час реконструкції системи водопостачання в одному із сіл Білопільського району привласнив бюджетні кошти.

У ході слідства встановлено, що між сільською радою та вказаним приватним підприємцем укладено ряд договорів щодо виконання ремонтно-будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція системи водопостачання села». Усього за проведені роботи протягом 2015-2016 років підприємець отримав від замовника 952 тис. грн. При цьому, відповідно до висновку комплектної судової будівельно-технічної та економічної експертиз, вартість фактично виконаних робіт є значно нижчою, ніж зазначено в офіційних документах, і складає 773 тис. грн. Тобто, під час реконструкції системи водопостачання підприємець привласнив майже 180 тис. грн.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 (привласнення чужого майна, вчинене у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (складання та видача завідомо неправдивих офіційних документів) КК України. За скоєне підприємцю загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах