Стало відомо, як виглядатиме новий фасад будинку на Соборній

Учора, 26 вересня, у мерії Сум розглянули проект реставрації фасаду та покрівлі будинку за адресою вул. Соборна, 32. Того самого, з балкона якого в середині травня поточного року прямо на перехожих почало падати каміння.

Тоді не вдалося взяти коментар у працівників департаменту інфраструктури щодо того, коли ж почнуться роботи по ремонту будівлі і чи будуть вони взагалі. Пізніше у відповідь на офіційний запит до департаменту інфраструктури журналісти отримали інформацію, що вищезгадану будівлю все-таки внесли до титульного списку реставрації пам’яток історії та культури за рахунок місцевого бюджету на 2017 рік. Також повідомили, що було направлено лист в управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської ОДА з метою отримання дозволу на реставрацію фасаду житлового будинку, оскільки ця споруда – пам’ятка архітектури місцевого значення, пише 0542.ua.

І ось тільки вчора проектна рада підтримала ідею реконструкції, розроблену Сумським інститутом архітектурного планування. Як повідомив головний архітектор області Олег Кривцов, проект був затверджений у цілому. Єдине, що ще може уточнюватися – це кольорове оформлення. Тепер справа за “малим” – отримати гроші й дозвіл на реконструкцію.

Поділитися в соціальних мережах