Суд визнав дії ПАТ «Сумигаз» протиправними

Сьогодні, 8 червня, у Зарічному районному суді м. Суми продовжився розгляд справи, у ході якої мешканці будинку №14 по вул. Зеленко виступили за те, щоб суд захистив їхні права шляхом скасування рішення комісії ПАТ «Сумигаз» щодо встановлення граничної норми споживання газу до 9,8 куб. м, а також щоб зробили перерахунок спожитого газу, виходячи з норм споживання.

На підтримку своєї заяви сторона позивача акцентувала на тому, що працівники ПАТ «Сумигаз», порушуючи кодекс газорозподільних систем, склали акти про відмову від установки загальнобудинкового лічильника газу на всіх мешканців будинку по вул. Зеленко, 14, а не на конкретного споживача. Відповідно, «Сумигаз» після реєстрації порушення підняв норми споживання до граничних 9,8 куб. м навіть для тих жителів, які не перебували вдома під час фіксації відмови.

Представники відповідача наполягали на тому, що ПАТ «Сумигаз» і ТОВ «Сумигаз Збут» діяли відповідно до законодавства і розпорядженнями НКРЕ.

Втім, вислухавши сторони та вивчивши матеріали по справі, суд вирішив визнати недійсним рішення Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Сумигаз» від 17.11.2016 року щодо позивачів і зобов’язав ТОВ «Сумигаз Збут» здійснити перерахунок обсягів природного газу в період з 1.11.2016 по 1.04.2017.

Мешканці будинку після тривалих судових тяжб можуть нарешті зітхнути з полегшенням, адже на власному прикладі показали, що «Сумигаз» і “Сумигаз Збут” діяли всупереч законодавству.

c24a1b7d39eccd2b2b474050542294bc

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах