Сумчанка подає до суду на тролейбусне управління

Як ми повідомляли, 21 січня 18-річну сумчанку вдарило струмом у тролейбусі №5. Діана Будько заходила в транспорт, ступивши однією ногою на сходинку, взялася за поручень і отримала удар струмом. За словами постраждалої, її одногрупниця, яка стояла позаду, відвела дівчину за курточку, чим можливо і врятувала життя подрузі. Дівчата, які їхали з Діаною, намагалися дізнатися номер тролейбуса у водія і його прізвище, але на їхні запитання відповідати перевізник відмовився.

«Під час перевірки транспортного засобу в присутності поліції порушень виявлено не було. Як це сталося – до сих пір невідомо. Ми підтримуємо контакт із батьками дівчинки і при необхідності надаємо допомогу, яка необхідна», – повідомив заступник міського голови Олександр Журба.

2 доби дівчина пролежала в реанімації, а після перебувала на стаціонарному лікуванні. Діані встановили діагноз електротравма І ступеня та пошкодження нервових тканин. На сьогоднішній день рухові функції руки практично відновлені, аналізи задовільні. Лікарня, в якій проходить лікування, надає безкоштовні медикаменти і процедури. У понеділок був зроблений останній аналіз – нейроскопія руки. Ця процедура коштує близько 400 грн і проводиться тільки в приватній клініці. Чи компенсують витрати батькам Діани – поки невідомо.

За словами постраждалої, після отримання результатів останнього аналізу її обіцяють виписати, і вона неодмінно відправиться писати заяву, яку буде прикріплено до справи.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах