Сумчани з Нахімова просять євродвір

На сайті онлайн-петицій з’явилося звернення «Благоустрій двору та прибудинкової території по вул. Нахімова, 34, 36, 38».

«Шановні керівники міста Суми та депутати міської ради! Звертаюся до Вас з проханням відремонтувати загальний двір трьох будинків по вулиці Нахімова 34, 36 та 38 за програмою Євродвір. Проїжджа частина двору не бачила ремонту 30 років і вкрита великими ямами. Пішохідні доріжки присутні частково і непридатні для пересування мам з візками та маленьких дітей, котрі обхлюпуються багнюкою від коліс проїжджаючого автотранспорту. Клумби у дворі огороджені заржавілими, саморобними парканчиками і несуть загрозу для малечі. Особливої уваги потребує велика калюжа при в’їзді у двір з боку будинку номер 34. На цій ділянці необхідно продумати водовідвід. Тому що після дощу в цій калюжі можна здавати заліки по плаванню», – пише автор петиції Красовський Тимофій Анатолійович.

Дата початку збору підписів: 21 листопада 2017 р. До кінця збору підписів залишилось: 45 днів. Станом на 21 листопада петицію підписали 4 особи з 250 необхідних.

Поділитися в соціальних мережах