У ПІД’ЇЗДІ ГУБЕРНАТОРА КЛОЧКА НЕ ПРАЦЮЄ ЛІФТ

Про нечищені вулиці та зупинки в Сумах, ліфти, що не працюють, та переповнені маршрутки говорили під час апаратної наради в облдержадміністрації.

«Я хочу розказати про ставлення міської влади до містян на конкретних прикладах, –  обурено зазначив губернатор Микола Клочко. – Зокрема, у мене в під’їзді в будинку по вулиці Харківська почали ремонтувати ліфт: просто у п’ятницю кинули інструменти на першому поверсі біля ліфта і залишили їх на вихідні. І поки всі ці матеріали там лежали без догляду, ліфт не працював, а старенькі люди, люди з обмеженими можливостями змушені були підійматися по сходах».

Говорив очільник області й про переповнені маршрутки, адже у вихідні на власному прикладі переконався, що виїхати зокрема від зупинки біля  «Мануфактури» у напрямку «СКД» нереально. Усі маршрутки їздять «забиті вщент». «Отак міська влада турбується про жителів міста Суми», – резюмував голова облдержадміністрації.

Одним із головних питань апаратної наради стало і питання очищення доріг та зупинок громадського транспорту від снігу в обласному центрі. За словами заступника Сумського міського голови Степана Пака, наразі в місті Суми постійно працюють 26 одиниць техніки, паливно-мастильних матеріалів достатньо, пісок і пісково-соляна суміш на посипання є. «Що стосується інциденту на повороті Тепличний – Білопільський шлях, унаслідок якого загинула людина, то я можу сказати, що, за попередніми даними нашої комісії, водій зупинився не на зупинці. Крім того, він рушив з місця, не дочекавшись, доки всі пасажири вийдуть з автомобіля, чим порушив правила дорожнього руху. Чекаємо результатів правоохоронних органів», – сказав Степан Пак.

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький нагадав, що це вже друга подібна трагедія, що сталася в Сумах за рік. «Одна з причин обох трагедій – недостатньо якісно розчищені дороги, – наголосив він. – У нас тільки 12 грудня це питання розглядалося на апаратній нараді при голові облдержадміністрації, і спеціально протокольним дорученням було включено пункт окремо для міста Суми по розчищенню доріг, зупинок та пішохідних переходів. І знову ми бачимо, що це не було виконано. І сталася трагедія. Зверніть увагу на зупинку навпроти ТЦ «Лавина». Якщо ви дозволяєте там зупинятися маршрутним таксі, то проведіть роботи з розчищення снігу. Тому що ми знову наражаємо на небезпеку людей в тому місці, де вже була трагедія».

Крім того, під час апаратної наради міська влада озвучила, що наразі вже підготовлено новий договір щодо перевезення пасажирів у м. Суми. Згідно з новими умовами, у Сумах після проведення конкурсу всі автобуси будуть їздити в звичайному режимі, зупиняючись тільки у читко визначених місцях.

Поділитися в соціальних мережах