У районі аеропорту закопали ливнівки

Про це у Фейсбуці написала сумчанка Валентина Андріяшева, позначивши у пості мера Сум Олександра Лисенка.

«Я живу у сел. Тимірязівка. Фото на 02.07.2018 р. Це дільниця дороги до аеропорту, проспект Козацький – вул. Аерофлотська. На цьому місці збирається вся вода після дощу з ділянки біля зупинки та нижче до Тимірязівки. Весною та восени там дуже велика калюжа, вода через ливнівки не встигає виливатись, тому інколи приходиться їхати по третій смузі, а то й взагалі по зустрічній (по центру), бо вода заливає! А тут – капець!!!! Оті ливнівки закопали!

Чесно – якийся вумник до такого додумався, здавалося – все правильно, землю розподілили, парканчики поставили. А тут халепа – як завжди бурячки садити нема де, тому полосочку ще треба прикопати, тобто строять новий паркан, ливнівки закопали!!!! На моє питання: куди водичці діватись, дядько з нівеліром сказав: по дорозі потече.

Панове, Ви взагалі розумієте, що робите? Ця ділянка в низині, там навмисно зроблено 4 (чотири!!!) ливнівки. Дві з них зруйновано! Тобто коли будуть приїжджати поважні особи, Ви можете м’яко сказати оконфузитись і везти їх по бездоріжжю через с. Старе або через Роменську теж по бездоріжжю.

– Цікаво Олександр Вегера (директор КП «Шляхрембуд» – Ред.) знає, що після дощику, той кусок гарної дороги для нього стане проблемою?

– Олександр Лисенко, вибори на носі, а агітація почнеться раніш, Ви нашому прем’єру та президенту будете розказувати – сьогодні не їдьте, бо вода не збігла, там не проїхати. А весною та осінню взагалі не їдьте, бо ливнівки закопали. Дорога – стратегічного значення – виїзд з міста, аеропорт.

– А «Сумиоблєнерго» знає, що його МКФН буде за парканчиком, майже чужа власність? МКФН (КТП) синя будка, металоконструкція фідерної напруги, передбачена охоронна зона.

– Я навіть точно не знаю, може то законно прикопали, бо місцеві кажуть, то пані Волошина (заступник мера Ольга Волошина – Ред.) дозволила.

– «Зеленбуд» знає, що посадочку вирубали?????» – написала сумчанка.

36726903_627098070991663_4762515962668777472_n

Поділитися в соціальних мережах