Влада Сум згадала про ліфти, що не працюють уже 10 років

Для жителів будинків № 37 і №41, що по вул. Холодногірській у Сумах, ліфт став розкішшю, а не засобом пересування.

За словами сумчан, які тут проживають, підйомники не працюють більше 10 років. Про свою проблему вони неодноразово повідомляли місцевим чиновникам, оббивали пороги ЖЕКів і департаменту інфраструктури. Людям пообіцяли, що ліфти внесуть у титульні списки 2017 року, що буде гарантією капітального ремонту простоюють машин. Але, так і не дочекавшись дій з боку комунальників, тепер розраховують на допомогу сумських депутатів. Останні відреагували на прохання жителів багатоповерхівок: силою 25 голосів народні обранці внесли зазначені об’єкти в списки капремонту.

Але внести – не означає відремонтувати. Коли закінчаться «ходіння по муках» для власників квартир по вул. Холодногірській, не вдалося дізнатися, бо і директор департаменту інфраструктури, і профільний заступник мера з ЖКГ знаходилися в цей час у Києві, де, за іронією долі, проходила колегія по ліфтах.

Нагадаємо, що Департамент інфраструктури м Суми розробив проект Програми капітального ремонту ліфтового господарства на 2017-2019 рр., кошторис якої становить 90 млн грн.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах