Водоканал залишив центр Сум без води. Люди заговорили про відставку Сагача

До редакції “Сумських дебатів” звернулися розгнівані сумчани: півдоби у їхньому будинку на Покровській немає ані холодної, ані гарячої води – її вимкнули ще зранку без попередження і будь-яких пояснень.

Люди зауважують: на сайті КП “Міськводоканал” сьогоднішня інформація про ремонтні роботи неповна, свого дому в переліку відключених від водопостачання вони не знайшли. Жителів Сум дратує те, що потрібних даних на офіційному ресурсі немає, зате є новини про віджимальний флеш-моб та поїздку в Токарі на лижні змагання комунальників.

“Запасу води практично ні в кого із мешканців будинку немає. Ні їсти приготувати, ні чаю випити, ані по-людськи прийняти душ, а в туалет, мабуть, доведеться йти під міську раду. Уже не знаємо, до кого переселятися – до мера Лисенка чи директора Міськводоканалу Сагача? Вони ж точно голодні і немиті не сидять. – пишуть обурені містяни в листі. – Якщо замість того, щоб ремонтувати водогін, комунальники поїхали на змагання, то, може, їм краще професійно займатися спортом, а справу ЖКГ краще довірити тим, хто дійсно цим переймається? Особливо це стосується керівництва комунального підприємства! Якщо води в найближчі години не буде, то змушені будемо підняти питання про звільнення Сагача із займаної посади. Ми вже зв’язалися із депутатами міськради і вони згодні нас у цьому підтримати”.

 

 

Поділитися в соціальних мережах