Заммера Сум облаяв і штовхнув посадовицю

Заступник директора департаменту інфраструктури Сумської міськради Тетяна Калінінська звернулася за допомогою до міського голови Сум Олександра Лисенка, аби той навів лад серед своїх заступників. Зокрема щоб вплинув на заступника з питань діяльності виконавчих органів влади Олександра Журбу, який, як говорить посадовиця, тільки на перший погляд складає враження мирної, сором’язливої, замкнутої людини, а насправді може використати міцне слівце і навіть прикласти руку.

Тетяна Калінінська розповіла, що наприкінці серпня вона разом з Олександром Журбою, виконуючи свої службові обов’язки, перебувала в одному з будинків по вулиці Металургів, 24, де взимку стався вибух газу. Жінка зауважила, що Журба почав нецензурно висловлюватися на її адресу, після чого штовхнув жінку зі сходів – та втратила рівновагу і отримала травму ноги. Тетяна Калінінська наголошує: усе це сталося в присутності мешканців будинку та працівників різних профільних служб, пише sumynews.com.

Після огляду будинку, виходячи з під’їзду, Журба вирішив добряче пройтися у висловлюваннях по органах місцевого самоврядування, заявивши, що органи місцевого самоврядування в Сумах байдужі та некомпетентні у вирішенні питань міського господарства.

Тетяна Калінінська обурена тим, що за 22 роки роботи в органах місцевого самоврядування вона змушена чути в свою адресу лайки та непристойності від керівників міста.

Поділитися в соціальних мережах