Водія оштрафували за нічне авторалі міськими клумбами

Вночі 24 лютого в Охтирці о 02.50 год. на площі Соборній невідома особа вчинила правопорушення Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста. Транспортним засобом було скоєно заїзд на клумби та пошкоджено зелені насадження, в тому числі, повністю знищено тую «Західна смарагдова», саджанці троянд та ялівець козацький. Про це Інспекцією з благоустрою Охтирської міської ради складено відповідний акт та визначено відновлювальну вартість зелених насаджень в сумі 17,415 тисяч гривень.

Завдяки роботі системи відеоспостереження  міським відділом поліції встановлено особу громадянина Ш., який на автомобілі “Нива”, порушуючи ряд правил, влаштував «авторалі» міськими клумбами на площі Соборній.

Як повідомляє Охтирська міська рада у Фейсбуці, учора, 27 лютого, громадянин Ш. був притягнутий до адміністративної відповідальності. Збитки, спричинені правопорушенням, він відшкодував у повному обсязі.

2

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах