Юрій Чмирь: Люди втомилися від політики і чекають реальних змін

Ось і завершується 2016-й… За традицією в колі друзів та рідних ми підбиваємо підсумки року, що минає, будуємо плани на рік наступний.

Упевнений, для кожного з нас, нашої Сумщини та країни, 2016-й був нелегким, часом напруженим. Люди втомилися від політики! Мільйони українців, тисячі жителів Сумщини втратили надію на краще життя через завищені ціни на товари та послуги, необґрунтовані тарифи ЖКГ, низьку оплату праці, стрімкий ріст безробіття. У святкові новорічні та різдвяні дні хочеться нарешті відчути й побачити, як вирішуються життєві питання, розвиваються міста, села, реформується Україна.

Переконаний, кардинальних змін потребує і Сумщина! Соціально-економічний успіх регіону насамперед залежить від залучення нових інвестицій, завантаження промислових підприємств, збільшення обсягу виробництва внутрішнього валового продукту.

Цього року на запрошення європейців я мав честь представляти область на міжнародній бізнес-виставці в Німеччині. Наша сторона провела перемовини зі світовими корпораціями щодо співпраці в агросфері. Упевнений, прямий діалог з бізнес-структурами Європи дозволить отримати інвестиції – відкрити нові виробництва, створити робочі місця, сприяти наповненню бюджетів та розвитку територій.

Сумщині важливо розбудовувати переробну галузь! Потрібно не стільки вирощувати, бути «сировинним придатком», скільки випускати готову якісну продукцію. За часів моєї роботи як губернатора область мала Стратегію економічного і соціального розвитку, яка містила план дій щодо збільшення об’ємів переробки на п’ять років уперед. У 2013-му, завдяки комплексному веденню АПК («вирощуванню – зберіганню – переробці»), ми посідали першу сходинку загальноукраїнського рейтингу за темпами приросту обсягів ВВП сільського господарства.

Сьогодні потрібно йти далі: для нас важливий світовий досвід, адже в економічно розвинених країнах є приклади використання технологій, яких ще немає в Україні. У листопаді 2016-го я здійснив робочий візит до Голландії, аби ознайомитися з виробничими потужностями високотехнологічного підприємства, яке спеціалізується на глибокій переробці зерна. Моє прагнення – шукати додаткові можливості, аби залучити в переробну галузь Сумщини хоча б частину практик провідних агрохолдингів світу.

Хочеться вірити: на часі і влада буде усвідомлювати пріоритетні напрямки розвитку нашої області, адже підвищити якість надання медичних та освітніх послуг, підтримати культуру і спорт дозволить лише інноваційна економіка.

Сподіваюся, що наступний 2017 рік стане роком змін, початком здійснення мрій та справдження надій. Переконаний, попереду – краще життя!

Бажаю кожній родині Сумщини достатку, впевненості в завтрашньому дні, віри у власні сили! Нехай зимові свята пам’ятаються добрими справами, гарними новинами та теплими зустрічами.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою

голова Сумської обласної організації

Партії «Відродження»                                                                          Юрій Чмирь

 

 

Поділитися в соціальних мережах